Biuletyn informacyjny

Zapisz się aby otrzymywać wiadomości o nowościach.
eBiuletyn - Newsletter

Armia Krzyża

Drodzy czytelnicy naszej witryny

z wielką radością pragniemy podzielić się z Państwem nowościami, które można otrzymać za naszym pośrednictwem a które zostały przekazane nam z "Góry". Celem naszym jest, aby Armia Krzyża poszerzała krąg swego działania i aby coraz większe rzesze ludzi miały możliwość uwolnienia się od zła i przyłączenia się do budowania Królestwa Bożego na Ziemi - Królestwa zapowiedzianego nam przez Jezusa Chrystusa.

Niedawno za przyczyną przekazów ze Sfer Niebiańskich powstał Krzyż Miłości - wspaniały łącznik ze światem Duchów Jasnych, który działa jak odbiornik nastawiony na fale przekazywane nam z Kościoła Wspomagającego - tzw. Świętych Obcowania. Są to energie podwyższające nasze wibracje i wspomagające nas w kroczeniu ścieżką rozwoju duchowego. W tym Krzyżu zakodowana jest Energia Miłości - w postaci granulki pobranej z ikony Matki Boskiej.
Na bazie piramidki wodnej i Krzyża Miłości stworzyliśmi Piramidkę Miłości, która działa jako doskonały przepromiennik oraz programator ciała astralnego, które programujemy energiami zdrowotnymi, oczyszczającymi, regenerującymi itp.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z wiedzą zawartą w książce "Krzyż Miłości kluczem do wejścia w Armię Krzyża". Umieszczone w niej informacje otwierają umysł na działanie Ducha Świętego. W książce wyjaśniamy zasadę powstania Krzyża, jego możliwości działania dla naszego zdrowia i pomyślności i dla ochrony i uwalniania nas i naszych bliźnich od zła. Podajemy także sposób na osiągnięcie kolejnych stopni Doskonałości Duchowej za pomocą modlitw podanych przez Chrystusa św. Brygidzie. Podajemy także informacie o Krzyżu Energetycznym, który stanowi klucz do światowych cywilizacji, gdyż na bazie tego Krzyża zbudowany jest nasz świat.
Książka "Krzyż Miłości kluczem do wejścia w Armię Krzyża" jest książką energetyczną - promieniuje energią pozytywną, dlatego najlepsze efekty odniesiemy czytając egzemplarz w formie papierowej. Koszt publikacji to jedyne 15 zł plus przesyłka, a wiedza w niej zawarta jest innowacyjna i wprowadza nas w wiele niesamowitych zagadnień ze Sfery Ducha.
Więcej informacji takich jak: nowości, możliwości działania, świadectwa użytkowników Krzyża Miłości i Piramidki Miłości, będziemy na bieżąco umieszczać w folderze Armia Krzyża znajdującego się w Czytelni
(aby przejśc do folderu kliknil tutaj).

Zapraszamy do składania zamówień.

Zespół Powrót do Natury

 okładka mini

 

Statystyki Strony

005834605
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
2661
2613
16336
27708
60687
5492109
Twoje IP 3.227.2.246
Czas serwera: 2020-01-17 20:47:44